Zapisy na newsletter

Działamy zgodnie z RODO
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne,
- W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych, ich poprawiania i wycofania,
- Państwa dane osobowe będą przetwarzane, by dostarczać aktualne informacje o szkoleniach, wydarzeniach i narzędziach usprawiniających pracę.
email:*)
Imię:
Nazwisko:
Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Doskam Sp. z o.o. z siedzibą w (44-100) Gliwicach przy ul.Wincentego Pola 16. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, aktualizacji a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności.
Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Ponadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Państwa danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych. Pozostałe informacje dostępne są w Polityce prywatności zamieszczonej na naszej stronie www.
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem: info@doskam.pl lub telefonem: 32 231 01 13
*) - pole obowiązkowe

Login Form